Czy dostawa posiłków do pracy poprawi wydajność biura?

Czy dostawa posiłków do pracy poprawi wydajność biura?

Usługa dostarczania posiłków do miejsca pracy w formie zdrowej i zbilansowanej pod względem odżywczym diety, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest jednym ze sposobów na wyeliminowanie złego podjadania i pomijania ważnych posiłków w ciągu dnia. Co najważniejsze, jak pokazują badania ankietowe codzienna dieta w pracy poprawia ogólny stan samopoczucia i zwiększa produktywność pracowników biurowych.

Wszystko zaczyna się jeszcze w domach, niestety większość z nas nie ma czasu, by wieczorem przygotować odpowiednio zbilansowane obiady na następny dzień, co ma swój oddźwięk w niezdrowych nawykach kupowania dań na wynos i jedzenia ich w pośpiechu. 

Często wielu z nas nie je śniadania w domu, dopiero w pracy przegryza coś na szybko. Następnie lunch, który wybieramy z propozycji bogatych w węglowodany posiłków – najczęściej w pobliżu biura. Nie wspominając już o nawyku wielu z nas do wrzucania niezbyt zdrowych przekąsek pomiędzy posiłkami. 

Środowisko pracy jest z reguły stresującym miejscem, co oznacza pokusę chwytania na ząb wszystkiego, co jest pod ręką, a wymagania naszych burczących brzuchów nie są odpowiednio zaspokajane. Pozostajemy ospali, bez energii i zmuszeni do naprawy szkód wyrządzonych kolejnym szybkim posiłkiem. 

Wybór dobrego cateringu z pełnowartościowymi posiłkami jest gwarancją zapewnienia dostępu do najlepszego pokarmu dla naszego zmęczonego mózgu, który dalej chciałby być kreatywny i energiczny. Poprzez dobranie odpowiedniej diety możemy nie tylko poprawić swój stan zdrowia, ale osiągnąć sukces poprzez poprawę samopoczucia, produktywności, wytrzymałości i koncentracji. 

Codzienna dostawa posiłków do miejsca pracy, to również wewnętrzny spokój o to, że na drugi dzień nie musisz się martwić, co tym razem zjesz „na szybko”. Dodatkowo ta dieta, to brak wyrzutów sumienia o nadmierne spożywanie kalorii i węglowodanów.

Dieta Office  to również ciekawe posiłki. Produkty, o których wcześniej nie słyszałeś, albo te o których nie pomyślałbyś, aby wykorzystać w domowym menu. Zestaw obejmuje śniadanie, obiad i podwieczorek i jest dostępny w trzech kalorycznościach.

Stały, regularny posiłek w miejscu pracy zapewni naładowanie akumulatorów, doda produktywności i zwiększy kreatywność na dalszą część dnia pracy i nie tylko!